O afiliacji mówi się ostatnio sporo, zwłaszcza w kontekście biznesów online, które szukają alternatywnych sposobów na rozwój oraz pozyskiwanie nowych klientów. Zanim wybierze się konkretne rozwiązanie, warto zdobyć więcej informacji i poznać najlepsze programy partnerskie, dające spory wachlarz możliwości.

Jakie programy afiliacyjne wybierać i czym się kierować podczas poszukiwań? Lepiej wybrać konkretny program, czy też dołączyć do sieci afiliacyjnych? O tym napiszemy w dzisiejszym artykule.

 

Najlepsze programy afiliacyjne

 

Program afiliacyjny a sieć afiliacyjna – co warto wiedzieć? Najlepsze programy partnerskie

Nawet najlepszy, nowoczesny biznes online czasami wymaga dodatkowego wsparcia. Wówczas warto sprawdzić najlepsze programy partnerskie, które bez generowania gigantycznych nakładów na marketing, pozwalają osiągać naprawdę dobre rezultaty.

Na czym to polega? W programach afiliacyjnych (partnerskich) umowę podpisują dwie strony: reklamodawca (z towarami lub usługami na sprzedaż) i wydawca, który dostarcza przestrzeń do promowania danych produktów (blog, strona internetowa, profil w social mediach).

Nie zawsze w przypadku afiliacji współpraca jest bezpośrednia, to znaczy wydawca zgłasza się wprost do reklamodawcy lub odwrotnie. Coraz większą popularnością cieszą się sieci afiliacyjne, czyli miejsca ułatwiające nawiązanie kontaktu z różnymi wydawcami i reklamodawcami. W takich przestrzeniach buduje się różnorodne kampanie promocyjne, do których mogą swobodnie przystępować zarejestrowani wydawcy, by zarabiać na reklamowaniu cudzych produktów.

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Najlepsze programy partnerskie – z kim warto nawiązać współpracę partnerską?

To właśnie sieci afiliacyjne obecnie wiodą prym i ułatwiają kontakt między reklamodawcą lub wydawcą, ograniczając do minimum wydatki związane ze stworzeniem oprogramowania oraz późniejsza obsługą rozliczeń w ramach programu.

Zawsze warto jednak dokładnie przyjrzeć się samym kampaniom, by znaleźć rozwiązania szyte naprawdę na miarę swoich możliwości, by zapewnić proste zasady współpracy oraz zmaksymalizować zyski dla obu stron. Ciekawą opcją jest choćby rozwiązanie, proponowane przez Przedsiębiorcy.org, o którym opowiemy nieco później.

Najlepsze programy partnerskie – do jakich sieci dołączyć?

Gdzie szukać ciekawych programów afiliacyjnych? Opcji jest sporo. Oczywiście wiele osób przeczesuje samodzielnie zasoby Internetu, by wybrać rozwiązanie, dopasowane do specyfiki ich branży. Znacznie łatwiej jednak zdecydować się na dołączenie do jednej z popularnych sieci afiliacyjnych, które prężnie rozwijają się w naszym kraju.

Świetnym tego przykładem są choćby:

  • LeadStar – wypłacające prowizje już od 1 zł; posiadającego ponad 600 aktywnych kampanii;
  • AWIN – dostarczające przydatne narzędzia do tworzenia reklam oraz dające dostęp do wielu programów;
  • MyLead – wyróżniające się wielobranżowością i atrakcyjnymi stawkami dla wydawców,
  • eBrokerPartner – udostępniające programy głównie finansowe, z szybką wypłatą i bonusem finansowym na start.

Wybór konkretnej sieci to jednak sprawa mocno indywidualna. Warto zatem przyjrzeć się różnym opcjom, by sprawdzić, która z nich sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

 

Najlepsze programy afiliacyjne przedsiebiorcy

Afiliacja dla wymagających, czyli rozwiązanie od Przedsiębiorcy.org

Afiliacje wykorzystuje się w bardzo wielu branżach. To idealne narzędzie dla już wspomnianych podmiotów finansowo-ubezpieczeniowych. Z umów partnerskich korzystają także branże modowe i parentingowe. Wiele możliwości rozwoju zyskują też podmioty z zakresu rozwoju biznesowego lub e-commerce, dla których programy partnerskie to naturalny sposób na rozwój.

Jednym z ciekawszych programów właśnie z tej kategorii jest rozwiązanie stworzone przez Przedsiębiorcy.org. W zamian za promowanie usług firmy (budowanie stron www, szkolenia i kursy), otrzymuje się 30% prowizji od każdego zakupu, zrealizowanego przez klienta, który wszedł na stronę z linku afiliacyjnego. Oznacza to nie jednorazową wypłatę, ale wpływy regularne bez ograniczeń czasowych, jeśli tylko klient będzie sięgał wciąż decydował się na korzystanie z usług Przedsiębiorcy.org.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego programu i poznać jego inne mocne strony? Wejdź na stronę i sprawdź, jak afiliacja może zwiększyć Twoje zyski z działań w wirtualnym świecie.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]