Programy partnerskie potrafią zwiększać zyski zarówno dla reklamodawców, jak i samych wydawców. Z takiego rozwiązania korzysta coraz większe grono osób działających w sieci, które widzą w tym modelu szansę na rozwój i solidny dochód.

Jakie są największe zalety, płynące z przystąpienia do programu partnerskiego i oferowania rozmaitych towarów w swoich grupach afiliacyjnych? O tym napiszemy w dzisiejszym tekście.

 

programy partnerskie

 

Programy partnerskie – co to takiego?

Marketing partnerski polega bowiem na promowaniu na stronie wydawcy linka afiliacyjnego, który odsyła odbiorców bezpośrednio na stronę reklamodawcy (oferującego produkty lub usługi). Jeśli dojdzie do sprzedaży, wydawcy wypłaca się prowizję od transakcji.

Program partnerski może przybierać mocno zróżnicowane formy – w zależności od zasad, określonych w umowie afiliacyjnej. Najczęściej jest to banner reklamowy z podpiętym linkiem. Pojawiają się także materiały video, wpisy na blogach lub e-mail marketing, gdzie w ramach contentu również umieszcza się odsyłacz do strony reklamodawcy.

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Kto przystępuje do programów afiliacyjnych?

 

Programy partnerskie cieszą się olbrzymią popularnością nie tylko wśród właścicieli sklepów internetowych. Wiele korzyści przynoszą także blogerom, influencerom, osobom prowadzącym profile w social mediach lub posiadającym społeczności, zbudowane wokół tematycznych stron internetowych.

Najczęściej zatem takie rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza dla osób posiadających szerokie grono aktywnych odbiorców w Internecie, dla których prezentowane towary lub usługi mogą być atrakcyjne i ciekawe. W ten sposób zwiększa się bowiem prawdopodobieństwo kliknięcia w link afiliacyjny oraz finalizacji transakcji, co przekłada się na realne zyski dla wydawcy.

 

porgramy partnerskie - zalety

 

Korzyści dla wydawców – dlaczego warto wejść w programy partnerskie?

Co takiego może zyskać wydawca, jeśli rozpocznie współpracę z reklamodawcą (lub reklamodawcami)? Podstawowa odpowiedź wydaje się oczywista. Wprowadzenie do swoich materiałów na stronie lub fanpage’u linków afiliacyjnych, to skuteczny sposób na zwiększenie swoich dochodów, bez konieczności rozbudowywania biznesu.

Jeśli bowiem w ciekawy sposób zaprezentuje się swojej grupie odbiorców wartościowe towary, można liczyć na to, że wielu z nich zdecyduje się na zakup, co przyniesie wpływy na konto. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty, powiązane tematycznie z działalnością wydawcy, budują też jego pozycję w przestrzeni wirtualnej i zwiększają wiarygodności u odwiedzających. To zatem sposób na zwiększanie zaufania do własnej marki, budowania rozpoznawalności, a nawet niejednokrotnie dalszego zwiększania zasięgów.

Program afiliacyjny od Przedsiębiorcy.org – jak przystąpić?

Czym wyróżniają się ciekawe programy partnerskie? Przynoszą korzyści wszystkim stronom, zaangażowanym w taki marketing afiliacyjny. Takie możliwości daje rozwiązanie od Przedsiębiorcy.org.

Ta nowoczesna platforma dla przedsiębiorczych osób, które pragną rozwijać swoje biznesy nie tylko w rzeczywistości online, przygotowała rozwiązanie, pozwalające na wygenerowanie solidnych dochodów pasywnych dla zaangażowanych wydawców.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się w programie i pobrać link afiliacyjny do umieszczenia w materiałach na własnej stronie. Jeśli któryś z klientów z niego skorzysta i dokona zakupów na stronie Przedsiębiorcy.org (budowa strony internetowej, konsultacje marketingowe, szkolenia), wówczas wydawca otrzymuje prowizję, wynoszącą aż 30% od wartości zamówienia.

Co istotne, program zakłada dożywotnie przypisanie konkretnego klienta do wydawcy. Jeśli zatem na początku postanowi on zakupić za pośrednictwem Przedsiębiorcy.org stronę internetową, a po kilku latach weźmie udział w szkoleniu, to w obu przypadkach prowizja wpłynie na konto wydawcy. To zatem prosta szansa na zbudowanie dochodu pasywnego, który będzie przynosił solidne wpływy przez długie lata.

Chcesz dowiedzieć się więcej i skorzystać z możliwości, które dają programy partnerskie od Przedsiębiorcy.org? Wejdź na stronę i dołącz do grona wydawców już dziś!

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]