Dobry program partnerski to sposób na uzyskanie zysków ze swojej strony internetowej, bez konieczności zakładania biznesu i sklepu online. Wystarczy tylko znaleźć przestrzeń do współpracy, która gwarantuje satysfakcjonujące benefity. Takie możliwości daje choćby Ceneo afiliacja.

Co warto wiedzieć o afiliacji? Jak rozwiązanie od Ceneo sprawdza się dla wydawców i kto zarabia na nim najlepiej? O tym napiszemy poniżej.

 

Ceneo afiliacja

 

Ceneo afiliacja – jak działa portal?

Ceneo w powszechnej opinii użytkowników Internetu w naszym kraju funkcjonuje jako tak zwana porównywarka cen. To przestrzeń, gdzie można sprawdzić rozmaite towary i porównać, ile trzeba za nie zapłacić w różnych sklepach. Pozwala to nie tylko zapoznać się z parametrami danego przedmiotu, ale także wybrać najbardziej satysfakcjonującą ofertę.

W serwisie da się jednak nie tylko sprawdzić ceny i przejść na stronę realnego sprzedawcy. Ceneo udostępnia również możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w witrynie, dzięki opcji „kup na Ceneo”.

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Ceneo afiliacja – jak działa program partnerski?

Dla właścicieli stron internetowych i blogów Ceneo przygotowało także program partnerski, dzięki któremu mogą oni zmonetyzować ruch w prowadzonych witrynach. Co zatem zrobić, by zarabiać? Wystarczy zarejestrować się na stronie (wypełnienie online formularza z danymi osoby i strony, gdzie ma zostać opublikowana reklama) i stać się tak zwanym wydawcą. Tak otrzymuje się dostęp do panelu partnera, z poziomu którego sprawdza się aktualnie dostępne kampanie reklamowe, zapisuje się do interesujących programów oraz tworzy się reklamy w odpowiadającej formie (bannery, rotatory, linki tekstowe, wyszukiwarki).

Jeśli ktoś z osób odwiedzających stronę kliknie w link afiliacyjny i dokona zakupów, wówczas partner otrzymuje prowizję. Jej wysokość zależy od typu produktu.

Za zakupienie towarów z przekliku (przejście bezpośrednio na stronę sprzedawcy) lub za pośrednictwem „Kup na Ceneo”, otrzymuje się 65% prowizji Ceneo za dany produkt. Z kolei prowizję 10-procentową można dostać, jeśli zakupów dokonuje na stronie osoba, której poleciło się program partnerski.

Aby otrzymać wypłatę, na koncie partnerskim należy uzbierać łącznie kwotę przekraczającą 100 zł. Wówczas wynagrodzenie jest wypłacane na konto bankowe raz w miesiącu, między 1. a 15. dniem każdego miesiąca.

 

Kto może zarabiać na Ceneo afiliacja?

 

Do zostania partnerem Ceneo nie trzeba spełniać bardzo restrykcyjnych warunków. Tak naprawdę wystarczy posiadać stronę internetową lub blog, na którym da się umieścić reklamy z linkiem afiliacyjnym, powiązanym z jedną z kampanii Ceneo. Współpracę mogą nawiązać zarówno osoby prywatne, jak i firmy, prowadzące witryny internetowe.

Warto jednak pamiętać o tym, że wysokość zarobków w programie partnerskim Ceneo jest ściśle związana z liczbą kliknięć w link i zakupów w porównywarce lub na stronach reklamodawców. Oznacza to, że znacznie bardziej taka współpraca opłaca się podmiotom, które mają spory, wartościowy ruch na swoich blogach, a ich odbiorcy są żywo zainteresowani poszukiwaniem konkretnym produktów. Zwiększa to prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu i zarabiania pieniędzy na poleceniach.

 

Ceneo afiliacja - co musisz wiedziec

Nie tylko program partnerski Ceneo – skuteczne zarabianie z Przedsiębiorcy.org

Programy partnerskie mogą przybierać mocno zróżnicowane formy. Nie zawsze trzeba przystępować do tak dużych sieci jak Ceneo. Niekiedy warto skupić się na bezpośredniej współpracy z reklamodawcą. Dobrym tego przykładem jest oferta afiliacyjna od Przedsiębiorcy.org.

W tym przypadku za polecenie usług firmy (budowa stron internetowych, organizowanie szkoleń biznesowych etc.), uzyskuje się aż 30% wartości zamówienia, złożonego przez klienta, który wszedł na stronę sprzedawcy z linku afiliacyjnego. Dodatkowo, jeśli taki odbiorca w przyszłości dokona kolejnych zakupów, prowizja znów wpłynie na konto wydawcy. W wielu przypadkach taka współpraca jest zatem znacznie bardziej opłacalna niż inne popularne rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak uzyskać solidny dochód pasywny w ramach współpracy z Przedsiębiorcy.org? Już dziś wejdź na ich stronę i zarejestruj się w programie.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]