Prowadzenie bloga to często bardzo przyjemne hobby, które z czasem potrafi wygenerować solidne zyski – zwłaszcza gdy zbuduje się zaangażowaną społeczność oraz znajdzie się właściwie dopasowane rozwiązanie afiliacyjne, jak choćby program partnerski Ceneo.

Czym wyróżnia się to rozwiązanie i na czym w ogóle polega afiliacja? Dlaczego warto korzystać z takich opcji? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

 

program partnerski ceneo

 

Afiliacja, czyli czym jest program partnerski Ceneo?

Istnieje wiele sposobów na zarabianie w Internecie. Jednym z nich są programy afiliacyjne (partnerskie). Jest to strategia biznesowa, dzięki której można zarabiać na polecaniu produktów w swoich sieciach internetowych kontaktów, poprzez udostępnianie linków afiliacyjnych. Jeśli ktoś z odbiorców zakupi dany towar lub usługę poprzez kliknięcie w niego, wówczas polecający otrzymuje prowizję.

Jednym z rozwiązań tego typu jest program partnerski Ceneo, z którego korzysta coraz szersze grono właścicieli strony internetowych, blogów i aktywnych kont w social mediach. Dla uzyskania optymalnych rezultatów i wyższych wpływów, warto korzystać z tego rozwiązania na stronach, które regularnie odwiedza szerokie grono odbiorców, żywo zainteresowanych konkretną tematyką. Pozwala to wygenerować największe zyski.

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Program partnerski Ceneo – podstawowe założenia

Jak rozpocząć współpracę z Ceneo? Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem ich strony do programu partnerskiego. W formularzu podaje się dane osoby lub firmy, która ma zamiar udostępniać treści reklamowe, a także adres strony, gdzie mają się one pojawić. Umieszcza się w nim także informację o tematyce strony, co w przyszłości pozwala lepiej dopasowywać kategorie reklam, które wyświetlają się w profilu partnera.

Po akceptacji wniosku, otrzymuje się możliwość logowania do panelu o prostej i przejrzystej formie. W jego ramach ma się dostęp do statystyk i kluczowych informacji o aktualnych kampaniach promocyjnych. Za pośrednictwem kreatora można natomiast tworzyć treści reklamowe (bannery, rotatory, linki tekstowe, wyszukiwarki).

W zakładce płatności pojawiają się natomiast informacje o zebranych środkach. Aby dokonać wypłaty, saldo musi przekroczyć 100 zł. Co ciekawe, program partnerski Ceneo, pozwala na otrzymywanie prowizji za trzy typy aktywności:

  • przeklik,
  • kup na Ceneo.pl,
  • polecenie.

W pierwszych dwóch przypadkach otrzymuje się 65% prowizji, którą dostaje Ceneo.pl od sprzedawcy danego towaru. Oznacza to, że w zależności od produktu, wysokość zarobku może być różna.

Polecenie oznacza, że promujący otrzymuje prowizję, jeśli osoba, którą zachęcił do skorzystania z programu afiliacyjnego od Ceneo, wygeneruje transakcje. Wówczas można liczyć na 10% prowizji.

Proste i klarowne zasady oraz wypłaty realizowane między 1. a 15. dniem każdego miesiąca, sprawiają, że rozwiązanie Ceneo cieszy się wielką popularnością wśród internautów.

 

program partnerski ceneo - założenia

 

Nowoczesne rozwiązania sieciowe, czyli zarabianie dzięki Przedsiębiorcy.org

Program partnerski Ceneo cieszy się olbrzymią popularnością. Warto jednak przypomnieć, że nie jest jedynym rozwiązaniem tego typu, z którego korzystają polscy internauci. Można szukać programów afiliacyjnych o szerokim zakresie lub wybrać dedykowane produkty tematyczne, jak choćby program partnerski, stworzony przez specjalistów Przedsiębiorcy.org.

W ramach tego rozwiązania biznesowego można uzyskać aż 30% prowizji od każdej transakcji dokonanej przez klienta z polecenia. Co najważniejsze, nie ma ograniczeń czasowych i nawet jeśli odbiorca powróci do sklepu na kolejne zakupy po kilku latach, polecający również otrzymuje należną mu prowizję.

Jak skorzystać z programu? Wystarczy zarejestrować się i pobrać link afiliacyjny do umieszczenia na swojej stronie. Można promować kursy online, szkolenia lub… projektowanie profesjonalnych witryn internetowych, czyli usługi niezbędne nie tylko w nowoczesnym biznesie.

Chcesz dowiedzieć się więcej od o modelu afiliacyjnym od Przedsiębiorcy.org? Wejdź na stronę i już dziś zarejestruj się do programu, by zacząć zarabiać w sieci i zwiększyć monetyzację swojej strony internetowej lub bloga.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]