Gym

Więcej.Szybciej.Mocniej

Dołącz
do nas

ul. Treningowa 12/34, 12-345 Warszawa

Zadzwoń: +48 123 123 123

WYpróbuj 3-dniowy okres próbny

Skorzystaj z naszego (aż) 3-dniowego okresu próbnego i wykorzystaj możliwości, jakie oferuje nasz klub na 100%.

Programy fitness

Utrata wagi

Budowanie mięśni

Cardio
Crossfit

Trening atletyczny

Joga

Tak tanio jak tylko można

59 zł/msc

Skorzystaj z oferty promocyjnej! Tylko do końca czerwca dołączysz do klubu za 59 zł/msc
po bezpłatnym okresie próbnym!

0.00

Opłata wpisowa

Dołącz do naszej siłowni.
Naszej rodziny.

Wiemy, jak trudne bywają starty na siłowni. U nas nie musisz się o to martwić. W naszych klubach wszyscy traktowani są równo, jak członkowie wielkiej rodziny. Pomagamy, konsultujemy i wspieramy w trudnych momentach. Nauczymy Cię poprawnie ćwiczyć i zmotywujemy, gdy stracisz energię! Nie czekaj!

Polecane programy

W naszej ofercie posiadamy zajęcia fitness oraz siłowe. Oferujemy także zajęcia ze sztuk walki. Poznaj naszą ofertę i wybierz aktywność, która jest najlepiej dopasowana do Twoich preferencji!

Trening personalny

Najczęściej wybieraną opcją jest trening personalny, na którym pod okiem trenera nauczysz się wykonywać poszczególne ćwiczenia. Poziom i długość treningu będzie dopasowana do Twoich możliwości oraz sprawności fizycznej.

Spinning

Trening przeprowadzany w grupie polegający na dynamicznej jeździe na rowerze. Serdecznie polecamy jeśli jazda na rowerze to jedno z twoich hobby!

ZUmba

Zapraszamy na codzienne zajęcia taneczne, gdzie zapoznacie się z zumbą oraz tym jaki świetny rodzaj treningu to jest. Codziennie 1,5-godzinne zajęcia cieszą się niezwykłą popularnością w naszym klubie!

Opinie

Zapisałam się do klubu, ponieważ bardzo bałam się sama ćwiczyć na siłowni. W tym miejscu zostałam przyjęta ciepło i bardzo przyjaźnie. Członkowie siłowni pomogli mi w sprawach ćwiczeń oraz treningów. Super miejsce!

Martyna Nowak

Do siłowni chodzę już od roku i bardzo cieszę się, że znalazłam to miejsce. Atmosfera, jaka tam panuje jest świetna! Aż chce się iść na kolejny trening!

Kamila Kowalska

Work

Więcej.Szybciej.Mocniej

klub sportowy

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 7:00 – 23:00

Sobnota: 9:00 – 22:00

Niedziela: 9:00 – 22:00

3-dniowy okres próbny

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]