Kancelaria Prawna

Sprawiedliwość . Równość . Zaufanie
Sprawdź ofertę

“Kancelaria Prawna pomogła mojej firmie na wielu płaszczyznach, od obsługi prawnej po reprezentację przed Sądem. Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie oferuje.”

– Jan Kowalski

Twoja sprawiedliwość jest naszym priorytetem

Wiemy, jak stresująca bywa walka z podatkami oraz prawem, dlatego oferujemy naszym klientom pełną obsługę prawną, dzięki czemu mogą oni spać spokojnie. Jeśli szukasz pomocy w zakresie prawa i podatków, zachęcamy do konsultacji. 

Klientów

Wygranych rozpraw

Prawników

Podstawowe Obszary Działania

Prawo biznesowe

Posiadasz firmę i szukasz bieżącej obsługi prawnej? Pomożemy! Dowiedz się więcej!

Prawo karne

Prawo karne to zespół przepisów prawa określających kwestie odpowiedzialności karnej za czyny zabronione. Dowiedz się więcej!

Prawo rodzinne

Szukasz prawnika, który pomoże Ci w sprawach rodzinnych i spadkowych? Pomożemy! Dowiedz się więcej!

Potrzebujesz konsultacji?

Jeśli szukasz pomocy prawnej, chętnie pomożemy Ci w twoich trudnościach. Umów się na darmową konsultację i dowiedz się, jakie rozwiązania są możliwe do osiągnięcia w Twoim przypadku! 

 

Podstawowe praktyki

W naszej kancelarii zajmujemy się prawem karnym, biznesowym, rodzinnym, spadkowym, etc. 

  • Prawo karne
  • Prawo biznesowe
  • Prawo rodzinne

Nasi prawnicy

James Doe

James Doe

Prawnik korporacyjny

David Roberts

David Roberts

Prawnik od spraw karnych

Jane Smith

Jane Smith

Prawnik do spraw rodzinnych

Skontaktuj się z nami!

Od naszych klientów

Poniżej znajdziesz kilka opinii na temat naszej działalności. 🙂

Prawnicy, z którymi miałem styczność, są bardzo dobrze zaznajomieni z prawem oraz są w pełni profesjonalni. Dzięki współpracy z kancelarią moja firma podpisała już wiele wartościowych umów z kontrahentami. 

Jan Nowak

Kancelaria Prawna bardzo pomogła mi podczas sprawy rozwodowej. Sprawili, że ten trudny czas nie był dodatkowo jeszcze bardziej stresujący. Nie musiałam o niczym myśleć, oni wszystkim się zajęli.

Janina Nowak

W kancelarii odpowiedzieli na wszystkie moje pytania oraz rozwiali wszelkie wątpliwości tak, że po wyjściu od nich moja głowa była spokojna i wolna od natrętnych myśli. 

Jan Kowalski

Recent News

Model RACE – co to takiego?

Dynamiczny rozwój biznesów online w ostatnich latach doprowadził do poszerzania narzędzi dla marketingu internetowego, który musi przecież nadążać za potrzebami branży. Specjaliści od sprzedaży wykorzystują zatem rozmaite strategie, by osiągać jak najlepsze wyniki....

Afiliacja Amazon – jak zarabiać w sieci?

Chciałbyś zarabiać bez wychodzenia z domu, bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej lub pracy na etacie? Wbrew pozorom nie jest to specjalnie skomplikowane, a sposób na to masz na wyciągnięcie ręki. Rozwiązaniem mogą się okazać programy...

Let’s Work Together