Twoja strona WordPress w 48 godziny!

Wybierz motyw. Uzupełnij treścią. Gotowe!

m

Strona na wordpress

WordPress to najczęściej wybierana platforma CSM stron internetowych na świecie.

l

domena i serwer

100% własności należy do Ciebie. To TY jesteś właścicielem i masz dostęp do domeny oraz serwera swojej strony.

1

Strona jest w 100% twoja

My ją tylko budujemy. Wszystko, co znajduje się na stronie jest Twoje na zawsze. Bez subskrypcji i ukrytych opłat.

szkolenie z obsługi

Nie miałeś styczności z WordPressem? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy w naszym bezpłatnym,  dedykowanym szkoleniu VOD!

brak ukrytych opłat

Cena za naszą usługę widoczna jest w cenniku i jest jawna, klarowna i niezmienna. Nie ma podpunktów drobnym drukiem.

Profesjonalna strona na WordPress w 48 godzin!

WordPress jest idealny do prowadzenia strony internetowej. To doskonały system, które nie tylko świetnie wygląda, ale jest też w pełni edytowalny — przez Ciebie!

Ilość integracji, które są możliwe w ramach WordPressa przerośnie Twoje oczekiwania. Mailingi, SEO, automatyzacje, blogowanie, śledzenie użytkownika, retargeting… Można by tak wymieniać godzinami! WordPress to niesamowita maszyna do stworzenia potężnego sklepu internetowego.

Wystarczy 48 godzin, abyś mógł rozpocząć swoją przygodę!

Sprawdź funkcje i ceny

BASIC

OPTIMUM

PRO

Domena opłacona na pierwsze 12 miesięcy w LH.pl*

Serwer opłacony na pierwsze 12 miesięcy w LH.pl*


Brak abonamentu

Brak opłat za utrzymanie

Responsywność - dopasowanie do urządzeń mobilnych

Certyfikat SSL

Brak opłat za uruchomienie usługi

Prosty w obsłudze edytor tekstu

Nielimitowana ilość stron ofertowych, informacyjnych, wpisów, aktualności

Ochrona przed atakami BruteForce

Szkolenie video z obsługi strony (dostęp wieczysty + aktualizacje)

Łatwe duplikowanie treści

Możliwość zmiany czcionek, kolorów, wielkości, etc.

Integracje social media

Dowolna możliwość zmiany układu wszystkich stron wg. potrzeb (np. bloga, stron ofertowych, etc.)

Strona na WordPress z builderem DIVI (wraz z dożywotnimi aktualizacjami)

Dowolna zmiana grafik, bannerów i treści

Funkcja Bloga - bez limitu wpisów

Profesjonalny program do Newslettera 

Opcja tworzenia stron informacyjnych i Landing Pages - bez limitu stron

Tysiące bezpłatnych rozszerzeń (wtyczek) do WordPress

Support mailowy

Opcja instalacji Facebook Pixel

-

Optymalizacja pod Google SEO

-

Opcja niezależnego backupu strony na serwerze Klienta

-

Optymalizacja Cache i prędkości ładowania strony

-

-

Opcja instalacji GTM, Google Analytics, Search Console

-

-

Wiemy czego potrzebujesz:

niezależność

Chcesz sam prowadzić i zarządzać stroną. Bez pośredników, programistów, freelancerów. Nasze szkolenie VOD gwarantuje Ci zrozumienie mechaniki działania strony i poznania sposobów na jej pełną edycję.

nowoczesność

Wszystkie nasze strony są robione zgodnie ze współczesnymi standardami określanymi przez gigantów tej branży. Są to dostosowane pod urządzenia mobilne witryny, które ładują się szybko, bezproblemowo i nie wymagają znajomości programowania.

płacisz tylko raz

Nikt nie lubi abonamentów, płatności cyklicznych czy subskrypcji. Za naszą usługę płacisz raz, a potem tylko przedłużasz na własną rękę serwer i domenę (około 200 zł/rok). Bez pośredników, bez prowizji, bez ukrytych opłat.

pozycjonowanie

Reklamy są coraz droższe, social media ucinają zasięgi organiczne, a Google… kocha WordPress! Pozycjonowanie stron to bezpłatna reklama o ogromnym zasięgu — wymaga jedynie czasu i chęci! WordPress jest najlepszym rozwiązaniem pod SEO!

elastyczność

Korzystając z dedykowanych systemów lub sklepów SAAS (np. WIX, Shoper, Shoplo, etc.) jesteś często uzależniony i ograniczony od konkretnych narzędzi. Narzucane są integracje mailingowe, automatyzacje sprzedażowe czy ścieżka zakupowa. W WordPress nie masz tego problemu. Setki tysięcy integracji są na wyciągnięcie Twojej ręki!

ekspansja

Gdzie się widzisz za 2, 3 lub 10 lat? Twoja strona też tam będzie. Możliwości  WordPress pozwalają na spokojne prowadzenie strony nawet przy tysiącach użytkowników. Dzięki temu nie musisz się martwić, że silnik nie będzie w stanie rosnąć razem z Twoją firmą!

Nowoczesna strona internetowa to…

RWD, czyli responsive web design to automatyczne dopasowywanie się elementów Twojej strony do ekranu zależnie od jego wymiaru. To jedna z podstawowych zasad projektowania, jednak nadal nie każdy ją wprowadził! Wpływa ona na SEO i pomaga użytkownikom odnaleźć się na Twojej stronie.

Wszystkie nasze strony są zrobione zgodnie z zasadami RWD i będą się skalować poprawnie na każde urządzenie oraz monitor.

Coraz więcej słyszy się na temat UX oraz UI, jednak niewiele osób dokładnie wdraża się w ten temat. User experience oraz user interface to kolejno projektowanie doświadczeń oraz interfejsów.

Ten pierwszy odpowiada za to, żeby strona była czytelna, łatwa w użytkowaniu i poprawnie kierowała użytkowników do konwertowania. Ta druga część to aspekt wizualny, czyli tworzenie odpowiednich makiet wizualnych, które potem zostaną zaimplementowane na stronie.

Wszystkie nasze strony są przebadane pod kątem UX oraz posiadają dokładnie zaprojektowane interfejsy. Zachwycą użytkownika nie tylko wizualnie, ale też podświadomie przekierują go do konwersji.

SEO, czyli search engine optimization to pozycjonowanie Twojego sklepu na konkretne frazy kluczowe, które pomogą potencjalnym użytkownikom odnaleźć Cię w sieci — za darmo!

WordPress to najlepsza baza do pozycjonowania stron internetowych — Google go uwielbia i po prostu algorytmy mu ufają. Dzięki temu szybko wybijesz się na szczyty list wyników wyszukiwania!

Profesjonalna strona internetowa to znacznie więcej, niż ładny wygląd, kilka gotowych automatyzacji i wykupienie reklamy. Tworzymy świetne witryny, które są gotowe na podbój branż!

Ogromne możliwości!

Z WordPressa korzysta ponad 65% aktywnych stron intrnetowych na świecie – niemal pół miliarda! Wszystko jest pod niego tworzone i to on stanowi bazę dla przyszłości.

Podczas gdy serwisy potrzebują wielu tygodni na wdrożenie nowej integracji, dla WordPress codziennie powstają setki nowych funkcjonalności!

Projekty indywidualne

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym projektem Twojej strony internetowej, skontaktuj się z nami w celu dedykowanej wyceny Twojego pomysłu i potrzeb.

Otrzymasz od nas dedykowanego opiekuna oraz benefity pozapakietowe, wszystko skrojone tak, aby zapewnić Ci 100% tego, czego oczekujesz od swojej witryny.

Jak wygląda proces zakładania strony?

Nasz system jest tak prosty, że będziesz zaskoczony własnymi możliwościami edycji! Wystarczy, że dasz nam kilka podstawowych informacji, a my wrócimy do Ciebie z gotową stroną do edycji!

Załóż stronę jeszcze dzisiaj!

1.

Wybierz jeden z naszych szablonów lub skontaktuj się z nami w celu stworzenia dedykowanego rozwiązania!

2.

Instalujemy wybrany przez Ciebie szablon oraz tworzymy serwer i domenę, które opłacamy za Ciebie przez rok!

3.

Już po 48 godzinach otrzymujesz do nas dostęp do swojej nowej, w pełni skonfigurowanej strony.

4.

Razem z dostępem do strony otrzymujesz od nas szkolenie video z pełnej obsługi Twojej strony!

5.

Edytuj stronę tak, jak masz ochotę. Zmieniaj teksty, obrazy, dodawaj własne elementy i ciesz się swoją pracą!

6.

Dzięki najlepszemu CMS WordPress obsługa Twojej strony będzie dziecinnie prosta, nie potrzebujesz pomocy specjalisty czy programisty!

Mam już domenę i serwer, czy muszę kupić je jeszcze raz?

Tak i nie. Nie ma potrzeby przenosić domenę, jednak zalecamy, aby skorzystać z rekomendowanych przez nas serwerów. Zewnętrzne serwerownie mogą nie być w pełni optymalne i mogą występować na nich błędy, problemy z odzyskaniem lub inne techniczne mankamenty.

Czy szkolenie video jest dedykowane dla mnie?

Podczas zakupu naszej usługi otrzymasz dostęp do szkolenia dedykowanego pod wybrany przez Ciebie szablon. Krok po kroku pokażemy Ci jak go edytować i dodawać produkty, abyś w przyszłości był niezależnym przedsiębiorcą.

Czy muszę uzupełnić treści na stronie osobiście?

Tak. My tworzymy dla Ciebie stronę oraz dostarczamy szkolenie video, które nauczy Cię dokładnej jego obsługi.

Stawiamy na elastyczność i indywidualizm — sam wybierasz i tworzysz elementy, które chcesz mieć na swojej stronie.

Potrzebuję dodatkowej pomocy...

Jeśli uznasz, że nie masz czasu lub chęci na uzupełnianie swojej strony, potrzebujesz integracji wykraczających poza naszą ofertę, wymagasz konsultacji ze specjalistą UX, SEO, IT czy innym, to jesteśmy jak najbardziej w stanie Ci pomóc. 

Masz pytania?

Nasi doradcy i specjaliści IT odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, przez formularz kontaktowy lub skorzystaj z FAQ.

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]