Twój sklep WooCommerce w 48 godziny!

Wybierz motyw. Uzupełnij treścią. Sprzedawaj!

m

Sklep na woocommerce

WordPress to najczęściej wybierana platforma do prowadzenia sklepu internetowego na świecie.

l

domena i serwer

Nie pośredniczymy. To TY jesteś właścicielem i masz dostęp do domeny oraz serwera swojej strony.

1

Strona jest w 100% twoja

My ją tylko budujemy. Wszystko, co znajduje się na stronie jest Twoje na zawsze. Bez subskrypcji i ukrytych opłat.

szkolenie z obsługi

Nie miałeś styczności z WordPressem? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy w naszym dedykowanym szkoleniu VOD!

brak ukrytych opłat

Cena za naszą usługę widoczna jest w cenniku i jest jawna, klarowna i niezmienna. Nie ma podpunktów drobnym drukiem.

Profesjonalny sklep na WooCommerce w 48 godzin!

WordPress oraz WooCommerce są idealne do prowadzenia sklepu internetowego. To doskonałe połączenie, które nie tylko świetnie wygląda, ale jest też w pełni edytowalne — przez Ciebie!

Ilość integracji, które są możliwe w ramach WooCommerce przerośnie Twoje oczekiwania. Mailingi, SEO, automatyzacje, sprzedaż, śledzenie użytkownika, retargeting… Można by tak wymieniać godzinami! WordPress to niesamowita maszyna do stworzenia potężnego sklepu internetowego.

Wystarczy 48 godzin, abyś mógł rozpocząć swoją sprzedaż!

Wiemy czego potrzebujesz:

niezależność

Chcesz sam prowadzić i zarządzać stroną. Bez pośredników, programistów, freelancerów. Nasze szkolenie VOD gwarantuje Ci zrozumienie mechaniki działania strony i poznania sposobów na jej pełną edycję.

niska prowizja

Operatorzy płatności mają różne prowizje za  partnerem TPay możemy Ci zaproponować jedną z najniższych możliwych stawek na rynku tj 1,4% od transakcji!

płacisz tylko raz

Nikt nie lubi abonamentów, płatności cyklicznych czy subskrypcji. Za naszą usługę płacisz raz, a potem tylko przedłużasz na własną rękę serwer i domenę (około 200 zł/rok). Bez pośredników, bez prowizji, bez ukrytych opłat.

pozycjonowanie

Reklamy są coraz droższe, social media ucinają zasięgi organiczne, a Google… kocha WordPress! Pozycjonowanie stron to bezpłatna reklama o ogromnym zasięgu — wymaga jedynie czasu i chęci! WordPress jest najlepszym rozwiązaniem pod SEO!

elastyczność

Korzystając z dedykowanych systemów lub sklepów SAAS (np. WIX, Shoper, Shoplo, etc.) jesteś często uzależniony i ograniczony od konkretnych narzędzi. Narzucane są integracje mailingowe, automatyzacje sprzedażowe czy ścieżka zakupowa. W WooCommerce nie masz tego problemu. Setki tysięcy integracji są na wyciągnięcie Twojej ręki!

ekspansja

Gdzie się widzisz za 2, 3 lub 10 lat? Twój sklep też tam będzie. Możliwości WooCommerce pozwalają na spokojne prowadzenie sklepu nawet przy tysiącach produktów. Dzięki temu nie musisz się martwić, że silnik nie będzie w stanie rosnąć razem z Twoją firmą!

Nowoczesny sklep internetowy Woocommerce to…

RWD, czyli responsive web design to automatyczne dopasowywanie się elementów Twojej strony do ekranu zależnie od jego wymiaru. To jedna z podstawowych zasad projektowania, jednak nadal nie każdy sklep ją wprowadził! Wpływa ona na SEO i pomaga użytkownikom odnaleźć się na Twojej stronie.

Wszystkie nasze sklepy są zrobione zgodnie z zasadami RWD i będą się skalować poprawnie na każde urządzenie oraz monitor.

Coraz więcej słyszy się na temat UX oraz UI, jednak niewiele osób dokładnie wdraża się w ten temat. User experience oraz user interface to kolejno projektowanie doświadczeń oraz interfejsów.

Ten pierwszy odpowiada za to, żeby strona była czytelna, łatwa w użytkowaniu i poprawnie kierowała użytkowników do konwertowania. Ta druga część to aspekt wizualny, czyli tworzenie odpowiednich makiet wizualnych, które potem zostaną zaimplementowane na stronie.

Wszystkie nasze sklepy są przebadane pod kątem UX oraz posiadają dokładnie zaprojektowane interfejsy. Zachwycą użytkownika nie tylko wizualnie, ale też podświadomie przekierują go do konwersji.

SEO, czyli search engine optimization to pozycjonowanie Twojego sklepu na konkretne frazy kluczowe, które pomogą potencjalnym klientom odnaleźć Cię w sieci — za darmo!

WordPress to najlepsza baza do pozycjonowania stron internetowych — Google go uwielbia i po prostu algorytmy mu ufają. Dzięki temu szybko wybijesz się na szczyty list wyników wyszukiwania!

Profesjonalny sklep internetowy to znacznie więcej, niż ładny wygląd, kilka gotowych automatyzacji i wykupienie reklamy. Tworzymy świetne sklepy, które są gotowe na podbój rynków!

Skorzystaj ze specjalnych zniżek na wydajne, szybkie i bezpieczne serwery! Jako partnerzy LH.pl poświadczamy o jego niezawodności!

Wybierz jeden z szablonów Premium!

Szablon 1

Szablon 2

Szablon 3

Projekty indywidualne

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym projektem Twojego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami w celu dedykowanej wyceny Twojego pomysłu i potrzeb.

Otrzymasz od nas dedykowanego opiekuna oraz benefity pozapakietowe, wszystko skrojone tak, aby zapewnić Ci 100% tego, czego oczekujesz od swojego sklepu internetowego.

WooCommerce dominuje!

Ponad 25% światowego rynku sklepów internetowych opiera się o WooCommerce. Z WordPressa korzysta ponad 65% aktywnych stron intrnetowych na świecie! Wszystko jest pod niego tworzone i to on stanowi bazę dla przyszłości.

Podczas gdy serwisy sklepowe potrzebują wielu tygodni na wdrożenie nowej integracji, dla WordPress codziennie powstają setki nowych funkcjonalności!

Jak wygląda proces zakładania sklepu?

Nasz system jest prosty jak liczenie do trzech sześciu! Wystarczy, że dasz nam kilka podstawowych informacji, a my wrócimy do Ciebie z gotową stroną do edycji!

Załóż stronę jeszcze dzisiaj!

Wybierz szablon

Wybierz pakiet

Poczekaj 48 godzin

Zacznij sprzedawać!

Skorzystaj z niskiej prowizji 1,4% od transakcji dzięki naszym specjalnym zniżkom partnerskim! Bez dodatkowych opłat czy ukrytych zobowiązań!

Wykupienie usługi stworzenia sklepu internetowego to jedna z najlepszych decyzji biznesowych, jakie podjęłam!

Zaoszczędzałam czas i pieniądze, które mogę poświęcić na inne aspekty mojej firmy.

Agnieszka Szalata

Właścicielka sklepu fryzjerskiego

Pandemia spowodowała, że mój sklep stacjonarny przeżywał kryzys. Na cito potrzebowałem sklepu internetowego, a 48h store pozwolił mi nie stracić stałych klientów i szybko przenieść się w wirtualny świat!

Gotową stronę otrzymałem już następnego dnia! Myślę, że to uratowało mnie przed upadkiem i utraceniem wiary we własny sukces.

Janusz Dybowski

Współwłaściciel sklepu rowerowego w Krakowie

Jako przedsiębiorca stale inwestuję w różne nowe technologie oraz pomysły. Model dropshippingu jest nie tylko wygodny, ale bardzo dochodowy. Mój sklep internetowy powstał w dwie doby, a ja dzięki temu wszedłem w rynek na tyle szybko, że wielokrotnie pomnożyłem swoją inwestycję. 

Maciej Barański

Właściciel wielu krótkoterminowych sklepów internetowych w modelu dropshipping

Nigdy nie miałam sklepu internetowego, a moje rękodzieło sprzedawałam tylko poprzez Instagrama i Etsy. Niestety nie był to dobry model, ponieważ traciłam wielu klientów przez trudność w komunikacji lub zawyżone ceny ze względu na prowizję.

Od kiedy mam własny sklep to wszystko się zmieniło, a dodatkowo zaczęłam działać jako blogerka, przez co więcej osób odwiedza mnie i kupuje moją ceramikę!

Anna Zielińska

Właścicielka pracowni ceramicznej

Mam już domenę i serwer, czy muszę kupić je jeszcze raz?

Tak i nie. Nie ma potrzeby przenosić domenę, jednak zalecamy, aby skorzystać z rekomendowanych przez nas serwerów. Zewnętrzne serwerownie mogą nie być w pełni optymalne i mogą występować na nich błędy, problemy z odzyskaniem lub inne techniczne mankamenty.

Czy szkolenie video jest dedykowane dla mnie?

Podczas zakupu naszej usługi otrzymasz dostęp do szkolenia dedykowanego pod wybrany przez Ciebie szablon. Krok po kroku pokażemy Ci jak go edytować i dodawać produkty, abyś w przyszłości był niezależnym przedsiębiorcą.

Czy muszę uzupełnić treści na stronie osobiście?

Tak. My tworzymy dla Ciebie stronę oraz dostarczamy szkolenie video, które nauczy Cię dokładnej jego obsługi.

Stawiamy na elastyczność i indywidualizm — sam wybierasz i tworzysz elementy, które chcesz mieć na swojej stronie.

Potrzebuję dodatkowej pomocy...

Jeśli uznasz, że nie masz czasu lub chęci na uzupełnianie swojej strony, potrzebujesz integracji wykraczających poza naszą ofertę, wymagasz konsultacji ze specjalistą UX, SEO, IT czy innym, to jesteśmy jak najbardziej w stanie Ci pomóc. 

Masz pytania?

Nasi doradcy i specjaliści IT odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, przez formularz kontaktowy lub skorzystaj z FAQ.

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]