Prowadzisz bloga, którego chętnie czytają tysiące osób? Widzisz, że ruch na Twojej stronie wzrasta, a Ty chciałbyś nie tylko cieszyć się z popularności, ale też zacząć generować zyski w naturalny sposób, bez nadmiernego wysiłku? Może to już czas odpowiedzieć sobie na pytanie: „Programy partnerskie – jak zarabiać bez zakładania własnego sklepu internetowego”?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak poprawić kondycję swojego budżetu, zyskać dodatkowy zarobek lub zacząć pracować z domu, przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł o afiliacji.

 

programy partnerskie - jak zarabiać

 

Programy partnerskie jak zarabiać z domu?

Praca zdalna, bez wychodzenia z domu, to marzenie wielu osób. Często do tego celu nie trzeba mieć etatu ani działalności gospodarczej. Coraz więcej osób decyduje się bowiem na przystąpienie do programów partnerskich w roli wydawców.

W samych Stanach Zjednoczonych działa ponad 11 000 programów partnerskich, generujących zyski dla milionów wydawców, którzy zarabiają na publikowaniu linków afiliacyjnych i promowaniu towarów lub usług reklamodawców na swoich stronach internetowych, blogach lub w social mediach. Jak to działa? Jeśli ich odbiorca kliknie w odnośnik i dokona zakupów w sklepie sprzedawcy, wówczas otrzymują prowizję.

Do rozpoczęcia działań jako wydawca potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu oraz aktywny kanał komunikacji z rosnącą grupą odbiorców. Może to być strona internetowa, blog lub profil w social mediach (Facebook, LinkedIn, YouTube etc.).

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Dropshipping a programy partnerskie jak zarabiać w Internecie?

Zarabianie w Internecie miewa różne formy. W wielu przypadkach nie wymaga jednak skomplikowanej logistyki ani kapitału początkowego. Dobrym tego przykładem są dwa popularne obecnie modele działania: afiliacja (programy partnerskie) i dropshipping.

Programy partnerskie to działania w oparciu o przekierowania. Współpracuje się z konkretną firmą lub siecią afiliacyjną i jeśli dostarczy się im wartościowego ruchu i klientów na towary lub usługi, wówczas otrzymuje się zapłatę.

Nieco inaczej działa dropshipping. W nim bowiem promuje się produkty na własnej stronie (we własnym sklepie), przy czym nie trzeba mieć olbrzymiej powierzchni magazynowej ani dbać o zatowarowanie lub logistykę dostaw. Tym zajmuje się hurtownia, z którą wcześniej podpisało się umowę dropshippingową. Zadaniem właściciela sklepu jest zatem tylko promowanie sklepu i generowanie kolejnych sprzedaży, by zarabiać jak najwięcej.

Programy partnerskie jak zarabiać – co zrobić, by dołączyć?

Programy partnerskie pozwalają na generowanie zysków, bez konieczności posiadania sklepu internetowego. Warto jednak zainteresować się tym modelem marketingowym, gdy już posiada się stronę z naturalnym ruchem i aktywną społecznością. Zwiększa to bowiem prawdopodobieństwo kliknięć i uzyskania cennych konwersji.

Przystąpienie do programów afiliacyjnych najczęściej wiąże się z wypełnieniem prostego formularza, zawierającego dane osoby zgłaszającej się oraz adres strony, na której mają się pojawić linki afiliacyjne. W wielu przypadkach skuteczność i przydatność takiej strony jest następnie weryfikowana przez reklamodawcę. Niekiedy zdarza się, że przystąpienie do programu jest uwarunkowane osiągnięciem pewnych progów wejścia, jak jest choćby w przypadku współpracy partnerskiej z YouTube.

Warto zatem dokładnie sprawdzić regulaminy i wybrać odpowiednią afiliację, dopasowaną do specyfiki własnej strony oraz upodobań jej odbiorców.

 

programy partnerskie - jak zarabiać online

Programy partnerskie – jak zarabiać z Przedsiębiorcy.org?

Ciekawym sposobem na zarabianie online jest przystąpienie do programu partnerskiego Przedsiębiorcy.org. To firma świadcząca usługi z zakresu budowania stron internetowych lub organizacji szkoleń i kursów marketingowo-biznesowych.

Jak wejść do programu? Wystarczy wypełnić prosty formularz oraz umieścić na swojej stronie, blogu lub profilu w social mediach link afiliacyjny, by rozpocząć współpracę. Za każdy zakup dokonany przez klienta poprzez spersonalizowany odsyłacz, partner otrzymuje 30% prowizji, liczonej od wartości zamówienia. Co więcej, jeśli taki klient w przyszłości dokona kolejnych zakupów, na konto promotora wpłynie kolejna wypłata. Wszystko na prostych i klarownych zasadach.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak rozpocząć współpracę z Przedsiębiorcy.org? Wejdź na stronę i poznaj szczegóły, by już dziś zacząć zarabiać online.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]