Programy partnerskie to jeden ze sposobów na skuteczniejszą monetyzację działań na stronach internetowych i blogach. Dzięki takim rozwiązaniom, jak Ceneo program partnerski, zyskuje się dodatkowy dochód, z czego chętnie korzysta wiele osób.

Na czym polega rozwiązanie afiliacyjne od firmy Ceneo? Co można na nim zyskać oraz kto może z niego skorzystać? O tym napiszemy poniżej.

 

ceneo program partnerski

 

Ceneo program partnerski – podstawowe informacje o firmie

Ceneo określa się powszechnie jako tak zwaną porównywarkę ofert. Na tej stronie internetowej pojawiają się bowiem produkty kilkunastu tysięcy zróżnicowanych sklepów. Dzięki temu, klient przed nabyciem towaru może sprawdzić dokładnie parametry konkretnego towaru oraz porównać, w którym sklepie zakup będzie dla niego najkorzystniejszy.

Właściciele platformy przygotowali też atrakcyjny Ceneo program partnerski, dzięki któremu można promować rozmaite produkty i na tym zarabiać.

 

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Na czym polega Ceneo program partnerski?

Do skorzystania z programu partnerskiego Ceneo wystarczy zarejestrować się na ich stronie, podając adres mailowy i hasło, a także tematykę i adres strony, którą zgłasza się do programu. Należy również zawrzeć w zgłoszeniu informację, czy przystępujący jest osobą prywatną, czy też prowadzi firmę.

Po aktywacji konta, zyskuje się dostęp do panelu partnerskiego Ceneo. Menu składa się z kilku podstawowych elementów, takich jak:

 • panel partnerski,
 • kreacje,
 • płatności,
 • system poleceń,
 • cennik,
 • parametry konta.

W panelu partnerskim pojawiają się wszystkie informacje na temat najnowszych kampanii (dopasowanych do wybranej tematyki strony lub bloga partnera). W tej sekcji można też znaleźć statystyki, pokazujące skuteczność przeprowadzanych kampanii.

W kategorii kreacji natomiast tworzy się reklamy do umieszczenia na swojej stronie, do promowania konkretnych produktów. Do dyspozycji partnera są:

 • bannery,
 • linki tekstowe,
 • rotatory,
 • wyszukiwarki.

Każdy z tych typów reklamy można dopracować, by jak najlepiej wpisywały się w specyfikę danej witryny.

 

Ceneo program partnerski – zarobki

W programie partnerskim Ceneo można zarabiać za promowanie reklam na swoich stronach. Minimalna kwota do wypłaty to 100 zł, a wynagrodzenie jest wypłacane między 1. a 15. dniem każdego miesiąca.

Stawki różnią się w zależności od uzyskanego efektu:

 • przeklik na stronę sprzedawcy lub kup na Ceneo pozwalają otrzymać 65% prowizji, którą od sprzedaży otrzymuje Ceneo,
 • polecenie to natomiast 10% prowizji od transakcji, wygenerowanych przez osoby, którym zarekomendowano Ceneo program partnerski.

Zasady są proste i przejrzyste, a rozwiązanie pozwala skuteczniej zarabiać na swojej stronie.

 

ceneo program partnerski dla kogo

 

Dla kogo jest przeznaczony Ceneo program partnerski?

Program partnerski Ceneo jest przeznaczony dla osób aktywnych w wirtualnej przestrzeni, które wybudowały wokół siebie żywą społeczność i cieszą się już pewnym autorytetem. To rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, szukających sposobu na zwiększenie zarobków ze strony.

Najczęściej do programu dołączają:

 • właściciele blogów i stron internetowych,
 • osoby prowadzące profile na YouTube i w innych social mediach.

To dla nich sposób na poszerzenie sposobów zarobkowania na swojej internetowej działalności.

Wygodne i skuteczne programy afiliacyjne od Przedsiebiorcy.org

Ceneo to jednak nie jedyny program partnerski, z którego mogą skorzystać osoby, poszukające dodatkowych metod na zwiększenie dochodów w sieci. Dla miłośników rozwoju osobistego i biznesowego specjalną ofertę przygotowano na stronie Przedsiębiorcy.org.

To również program afiliacyjny, pozwalający otrzymywać prowizję za polecanie towarów dostępnych na stronie internetowej. Od każdego produktu lub usługi zakupionego przez klienta, który skorzysta z linku afiliacyjnego, otrzymuje się aż 30% prowizji. A co ważniejsze, dany odbiorca jest już na stałe przypisywany do jednego polecającego. Jeśli zatem w przyszłości kupi kolejne rozwiązania, również można liczyć na kolejne 30% od zakupów.

Chcesz poznać szczegóły i zacząć zarabiać więcej w Internecie? Wejdź na stronę Przedsiębiorcy.org i zobacz, co możesz zyskać dzięki programowi partnerskiemu.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]