Programy partnerskie potrafią generować naprawdę solidne zyski dla osób prowadzących strony internetowe. Trudno się zatem dziwić, że tak chętnie przystępują do rozmaitych kampanii. Do najpopularniejszych rozwiązań zalicza się Amazon afiliacja, czyli program partnerski od jednego z największych potentatów na globalnym rynku e-commerce.

Co warto wiedzieć o tym programie? Jak działa i co zrobić, by do niego dołączyć? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

 

Amazon afiliacja,

 

Amazon afiliacja – dla kogo jest program?

Program partnerski od Amazon zalicza się do największych na świecie. Jak podaje sama firma, do Amazon afiliacja dołączyło już ponad 900 000 wydawców. Zaliczają się do nich osoby, prowadzące specjalistyczne strony internetowe, blogi, a także aktywni użytkownicy social mediów.

W tym ostatnim przypadku firma współpracuje z osobami prowadzącymi profile na najpopularniejszych platformach, jak Facebook, Instagram, YouTube, Twitter. Do afiliacji mogą dołączyć wydawcy, którzy posiadają przynajmniej 500 obserwatorów, co stanowi dla Amazon pewną gwarancję zasięgów danego profilu.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Amazon afiliacja – jak przystąpić?

Przystąpienie do programu Amazon nie jest specjalnie skomplikowane. Na początek trzeba założyć darmowe konto klienta w Amazon. Drugim krokiem jest zalogowanie się do niego na stronie startowej programu Partnerzy Amazon. Później należy postępować zgodnie z pojawiającymi się wskazówkami. Kolejnym krokiem jest podanie adresu strony, na której mają się pojawiać treści promocyjne. Następnie tworzy się profil strony internetowej z właściwym Identyfikatorem Partnera, widocznym nie tylko w tym profilu, ale także w linkach afiliacyjnych i kodzie śledzącym (Tracking ID), pozwalającym na weryfikację i kontrolowanie ruchu.

Po złożeniu wniosku, rozpoczyna się proces weryfikacji, który trwa najczęściej do 24 godzin. Po zaakceptowaniu strony przez Amazon, trzeba jeszcze uzupełnić dane związane z rozliczeniami, by móc rozpocząć zarabianie z Amazon afiliacja.

Amazon afiliacja – jak zarabiać?

W przypadku Amazon występują dwa sposoby rozliczeń prowizji otrzymanych od firmy. Można zdecydować się na:

  • karty podarunkowe Amazon,
  • bezpośrednie przelewy.

W drugim przypadku trzeba oczywiście podać dane konta bankowego, na które mają trafiać wypłaty.

Wysokość prowizji od sprzedaży poszczególnych towarów za pośrednictwem linków afiliacyjnych jest różna i wynosi od 1% do 12%, w zależności od kategorii produktów, co pozwala zarabiać naprawdę solidne pieniądze na afiliacji, jeśli tylko posiada się grono zaufanych odbiorców, którzy chętnie decydują się na zakup polecanych przez wydawcę rozwiązań.

Wielkim wsparciem w optymalizowaniu treści i lepszej monetyzacji strony są dodatkowe narzędzia, oferowane w ramach programu partnerskiego Amazon. Można choćby korzystać z już wspomnianego tracking ID, aby analizować działanie strony i poszczególnych podstron, co ułatwia optymalizację przestrzeni do zarabiania.

Oprócz tego, firma dostarcza narzędzia reklamowe, pozwalające na szybkie tworzenie profesjonalnych materiałów promocyjnych, jak bannery, linki tekstowe lub reklamy obrazkowe.

 

Amazon afiliacja,program partnerski

 

Afiliacja od Przedsiębiorcy.org – nowoczesne produkty i skuteczny biznes

Nowoczesna afiliacja to jednak nie tylko światowi giganci. Również rodzime firmy dostarczają ciekawe rozwiązania, dzięki którym da się zarabiać spore pieniądze w Internecie. Świetnym tego przykładem jest program partnerski od Przedsiębiorcy.org.

W tym modelu zarabia się za polecanie usług budowania stron internetowych, szkoleń biznesowych i marketingowych, co przydaje się nie tylko właścicielom e-commerce. Jeśli odbiorca skorzysta z linku afiliacyjnego, umieszczonego na stronie wydawcy, i dokona zakupów, wówczas osoba promująca otrzymuje 30% prowizji od wartości zamówienia. Bez skomplikowanych obliczeń i zmiennych stawek. Wszystko na prostych i klarownych zasadach, pozwalających zbudować solidny dochód pasywny.

Chcesz lepiej poznać program partnerski od Przedsiębiorcy.org? Już dziś wejdź na naszą stronę i dołącz do grona zadowolonych wydawców.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]