Chciałbyś zarabiać bez wychodzenia z domu, bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej lub pracy na etacie? Wbrew pozorom nie jest to specjalnie skomplikowane, a sposób na to masz na wyciągnięcie ręki. Rozwiązaniem mogą się okazać programy partnerskie, jak choćby afiliacja Amazon.

Co warto wiedzieć o programie, udostępnionym przez potentata na rynku sprzedaży internetowej? Jak wykorzystać potencjał, który daje taka współpraca? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

 

Afiliacja Amazon

 

Afiliacja Amazon – jak przystąpić do programu?

Amazon to jeden z najpopularniejszych i największych portali, pozwalających na kupowanie rozmaitych produktów online. To zatem idealna przestrzeń dla rozwoju afiliacji, czyli współpracy między sprzedawcami towarów a osobami, które chcą zmonetyzować ruch na swoich stronach, poprzez promowanie i zachęcanie do zakupu swoich odbiorców.

Z tych też powodów powstał program partnerski, który daje szereg możliwości dla osób, które pragną zarabiać online.

Co trzeba zrobić, by przystąpić do afiliacji Amazon? Podstawą jest posiadanie konta w Amazon, by przy jego pomocy zalogować się na stronie startowej programu Partnerzy Amazon, klikając w przycisk: „Dołącz za darmo”. Następnie, należy postępować zgodnie z instrukcjami. Podaje się dane osobowe partnera oraz wszystkie strony, które mają zostać zmonetyzowane przy pomocy afiliacji. Później pozostaje jeszcze tylko utworzenie profilu swojej strony internetowej – wpisanie identyfikatora partnera, który trafi do linków afiliacyjnych.

Po wysłaniu wniosku, następuje etap weryfikacji, gdy pracownicy Amazon sprawdzają poziom przydatności wymienionych stron dla sprzedawców na portalu. Najczęściej do 24 godzin otrzymuje się informację, czy strona została zaakceptowana, czy też nie. Jeśli wszystko przebiegło pozytywnie, dostaje się identyfikator partnera i uzupełnia ostatnie dane (np. numer konta do przelewu prowizji). Od tego momentu ma się dostęp do wszystkich usług programu afiliacja Amazon.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

U kogo się sprawdza afiliacja Amazon – kto może być partnerem Amazon?

Program Amazon jest skierowany przede wszystkim do osób, które są w stanie stworzyć wartościowe i angażujące treści – zawierające rzetelną wiedzę i dostarczające ciekawych porad. Dlatego też firma przede wszystkim współpracuje z właścicielami tematycznych stron internetowych i blogów, których autorzy działają już od pewnego czasu i chętnie dzielą się rozmaitymi informacjami ze swoimi odbiorcami.

Do afiliacji Amazon mogą przystępować również osoby prowadzące aktywne profile w social mediach. Obecnie w programie są akceptowane strony m.in. na: Facebooku, Instagramie, YouTube i Twitterze. Warto pamiętać, że w tym przypadku istnieje dolna próg przystąpienia do programu, wynoszący minimum 500 obserwatorów.

Afiliacja Amazon – praktyczne narzędzia i wsparcie

Gdy już dołączy się do afiliacji na Amazon, można promować produkty dostępne na platformie. Firma udostępnia szereg udogodnień dla partnerów.

Mogą oni korzystać choćby z narzędzi ułatwiających tworzenie reklam lub z dodatkowego paska SiteStripe. W razie potrzeby mają też do dyspozycji dedykowane wsparcie, które pomaga uporać się z rozmaitymi trudnościami, by czerpać jeszcze więcej korzyści ze współpracy afiliacyjnej z Amazon.

 

Programy partnerskie dla biznesu, czyli afiliacja od Przedsiębiorcy.org

Wiele osób, oprócz współpracy z tak dużymi podmiotami jak Amazon, szuka dedykowanych rozwiązań tematycznych, które ułatwiają dotarcie do klientów. Świetnym tego przykładem jest program partnerski Przedsiębiorcy.org.

W ramach tego założenia, partner po zarejestrowaniu się otrzymuje link afiliacyjny, do umieszczenia na stronach internetowych, w mediach społecznościowych lub mailach. Jeśli ktoś z jego odbiorców kliknie i kupi, wówczas otrzyma on prowizję – 30% od wartości zamówienia. Prowizja jest dożywotnia. Oznacza to zatem, że przy każdych kolejnych zakupach tego klienta, następne przelewy będą trafiać na konto partnera.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o programie i sprawdzić, czy jest to rozwiązanie również dla Ciebie? Wejdź na stronę: przedsiebiorcy.org i zobacz, jak możesz zarabiać na afiliacji.

 

Dołącz do Programu Partnerskiego Przedsiębiorców!

 

 

Oceń tę stronę
[Total: 0 Average: 0]